W dniu 30.05.2015 w trakcie rodzinnego festynu Rady Rodziców w Bestwince przeprowadzono pomiaru ciśnienia krwi oraz badania krwi na poziom glukozy i cholesterolu. W trakcie pomiarów zbierano dobrowolne datki na fundację "Razem Dla Dzieci". Przebadano 54 pacjentów i zebrano 232,70 zł.
Kwotę przekazano na poczet Fundacji.

W akcji wzięły udział: Anna Kliś, Aneta Trzcińska, Agnieszka Pawełko

 

 

 

 

W dniach 30 i 31 marca 2015 r. w holu Urzędu Miasta w Bielsku-Białej odbył się wielkanocny kiermasz świąteczny na który ozdoby wykonały osoby osadzone w bielskim areszcie. Całkowity dochód z tego przedsięwzięcia w kwocie 3.310 zł. Fundacja Razem dla Dzieci działająca na rzecz Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej przekaże na zakup nowoczesnego sprzętu. Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Dyrektorowi oraz pracownikom  Aresztu Śledczego w  Bielsku-Białej, iż w ramach prowadzenia oddziaływań penitencjarnych wobec skazanych zachęcili osadzonych do wykonania ozdób i prac plastycznych wspierając  w  ten sposób Fundację Razem dla dzieci.

 

 

 

 

 

W dniach 18-24 kwietnia 2015r. krótkofalowcy z powiatu bielskiego, reprezentanci klubów SP9KAT (http://rudolf.net/kat) i SP9KOZ (http://radio.kozy.pl) organizują wyprawę na grecką wyspę Kreta.

Celem wyprawy będzie pomoc chorym dzieciom z powiatu bielskiego poprzez współpracę z naszą Fundacją „Razem Dla Dzieci”. Podczas pobytu na Krecie bielscy krótkofalowcy zamierzają nawiązać bardzo wiele łączności radiowych z krótkofalowcami z całego świata. Bielszczanie będą nadawać m. in. z takich miejsc jak: Góry Białe, plaża Elefonisi, a poprzez swoją stronę internetową http://qrz.com/db/sx9pl chcą zachęcić korespondentów radiowych z wielu państw do pomocy na rzecz Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej.

 

 

Wyjazd na Kretę

 

Miło nam poinformować, że uruchomiliśmy możliwość przekazania darowizny za pośrednictwem systemu PayPal.

Aby dokonać wpłaty, proszę przejść do odnośnika "Przekaż darowiznę" na dole strony.

Witamy wszystkich odwiedzających!

Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej

Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej

Beskidzka Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych